PROMO KATALÓG DIAMOND-GAVIOTA 2017

Gastro zariadenia a gastrotechnika

Gastro zariadenia pre profesionálov

Spoločnosť LarUm, s.r.o. je partnerom firmy Diamond® a je zárukou Vašej spokojnosti. Ak hľadáte kvalitné a cenovo dostupné gastrozariadenia, v našej ponuke nájdete ideálne produkty pre splnenie Vašich potrieb.

V prípade že potrebujete pre fungovanie svojej gastro prevádzky profesionálne gastro vybavenie, budeme radi, že ste si vybrali práve nás. Neustále rozširujeme ponuku našich zariadení, v závislosti od rastúcich nárokov našich klientov. Tovar v našej ponuke pochádza výhradne z dielne belgickej značky DIAMOND a ako jediní sa prezentujeme s najširším výberom gastrozariadení o čom svedčí viac ako 5400 ponúkaných produktov v našom portfóliu a máme dosah na všetky náhradné diely.

Online predaj gastrotechniky

Poskytujeme online predaj gastro zariadení a vybavenia pre gastronomické prevádzky a v blízkej budúcnosti otvoríme prvý showroom v Bratislave s našimi produktami. V ponuke nájdete gastrotechniku pre reštaurácie, bary, kaviarne, pizzérie, pekárne, hotely, kuchyne, samoobsluhy či práčovne.

Gastronómia si vyžaduje vždy nové technologické postupy, ktoré Vám naše vybavenie pohodlne zabezpečí.

Diamond - Váš profesionálny partner

Od roku 1985 sa Diamond výrazne podieľa na rozvoji v oblasti stravovacích zariadení. Renomé a úspech značky, podporovanou materskou spoločnosťou, umiestnili firmu Diamond do TOP 5 spomedzi európskej distribúcie s obratom viac ako 30 miliónov eur.

Počas niekoľkých rokov distribúcia produktov Diamond prekročila hranice Európy, aby prerástla na medzinárodnú úroveň. Pôsobí vo viac ako 30 krajinách s 1200 obchodnými zástupcami, ktorí vďaka svojej odbornosi, skúsenosti a znalosti ponúkajú riešenia pre zákazníkov.

Navštívte Diamond predajňu